19.06. 2024 Okresní kolo soutěže Poznávání přírodnin 2024
3. 6. se ve Dvoře Králové nad Labem konalo okresní kolo soutěže Poznávání přírodnin 2024.
30.05. 2024 ZŠBT výhercem miniházené 23/24
Spanilá jízda je u konce a čtvrťáci slaví titul ve školní lize.
29.04. 2024 Miniházená 7/8
Výsledky předposledního turnaje v okleštěné sestavě.
29.04. 2024 Biologická olympiáda kat. D
Jak si vedla mladší parta našich biologů v okrese?
26.04. 2024 Poznávání přírodnin (2024)
Ve středu 24.4. již tradičně proběhla na naší škole soutěž Poznávání přírodnin.
21.04. 2024 Krajské kolo dějepisné olympiády
Osmáci Filip Kindl a Standa Toman reprezentovali školu v krajském kole dějepisné olympiády.
04.04. 2024 Miniházená 6/8
Další měsíc = další turnaj. Jak jsme házeli tentokrát?
25.03. 2024 Biologická olympiáda kat. C
Jak obstáli naši svěřenci v konkurenci okresního kola?
25.03. 2024 Vlaky v hlavní roli
Na začátku kalendářního roku byla Střediskem volného času Ostrava-Zábřeh vyhlášena výtvarná soutěž na téma “Vlaky v hlavní roli”.
21.03. 2024 Marťa Vondráková vyšprechtila 3. místo v kraji! 🥉
Po dlouhé době vezeme medaili ze soutěže v německém jazyce 🤩
18.03. 2024 Mladý zemědělec
Žákyně z naší školy si vedly skvěle v regionálním kole soutěže Mladý zemědělec!
13.03. 2024 Ocenění v literární soutěži
Kristýna a Martin na stupních vítězů v literární soutěži!
11.03. 2024 Chemická olympiáda
Žáci Základní školy a Mateřské školy v Bílé Třemešné se zúčastnili chemické olympiády.
25.02. 2024 Miniházená 5/8
Letošní školní liga vstoupila do své druhé poloviny.
20.02. 2024 Biologická olympiáda (kategorie C a D)
Jak dopadlo školní kolo tradiční soutěže napříč žáky II. stupně?
13.02. 2024 Olympiáda v anglickém jazyce
Letošní olympiáda dopadla výborně!
30.01. 2024 Miniházená 4/8
Letošní školní liga miniházené je přesně v půlce.
19.01. 2024 Velký úspěch v dějepisné olympiádě!
Filip Kindl a Standa Toman uspěli v okresním kole dějepisné olympiády a zřejmě míří na ,,kraj“!
22.12. 2023 Mladý zemědělec
V letošním roce jsme se přihlásili do 1. ročníku celorepublikové soutěže Mladý zemědělec.
20.12. 2023 Miniházená 3/8
Poslední turnaj roku 2023 se vydařil!
14.12. 2023 StarDance soutěž
Do projektu Tančí celá škola 2 jsme se opravdu zapojili všichni!
08.12. 2023 Filip Kindl vítězem školního kola dějepisné olympiády
Školní kolo dějepisné olympiády letos ovládli osmáci a jedno velké překvapení z páté třídy.
04.12. 2023 Soutěž Cirkulujme
Několikatýdenní projekt na podporu biodiverzity v podání deváťáků.
27.11. 2023 Mladší žákyně v Hostinném
Dívčí premiéra na florbalovém turnaji.
26.11. 2023 Miniházená 2/8
Jak se nám dařilo v listopadovém turnaji školní ligy?
22.11. 2023 Florbalový turnaj
Na okresním kole ve florbale chlapci urvali bronz!
05.11. 2023 Úspěch v Olympiádě mediální gramotnosti
Naši čtvrťáci a sedmáci se v Olympiádě mediální gramotnosti rozhodně neztratili.
23.10. 2023 Miniházená 1/8
První kolo školní ligy miniházené je za námi.
23.10. 2023 1. místo na florbalovém turnaji
Mladší chlapci vyhráli okrskové kolo ve florbale!
13.10. 2023 Ekomládě 2023
Slavíme bronz v tradiční přírodopisno-zemědělské soutěži.
07.10. 2023 IT Fitness test 💻
Žáci osmé a deváté třídy se zúčastnili největšího bezplatného online testu digitálních dovedností pro země V4 a Ukrajinu.
Zobrazení stránky: 0x