Zájmové kroužky
ZŠ Bílá Třemešná ve spolupráci s DDM Jednička - 2023/2024
Elektronická přihláška Přehled kroužků
Keramika I. - kód: 131201 | Jana Blažková | ||
Pondělí: 13:30 - 15:00 | 1. - 2. třída | Učebna: Kuchyňka | Cena: 1000 Kč/rok |
Turisticko-přírodovědný kroužek - kód: 131202 | Bc. Vladimír Jiřička | ||
Pondělí: 13:30 - 15:00 | 3. - 6. třída | Učebna: - | Cena: 500 Kč/rok |
Angličtina 1. a 2.třída - kód: 131204 | Bc. Tereza Dobiášová | ||
Úterý: 13:15 - 14:15 | 1. - 2. třída | Učebna: Jazyková učebna 1 | Cena: 500 Kč/rok |
Robotika a Informatika - sk. 1 - kód: 131203 | Michal Rejl | ||
Úterý: 15:15 - 16:15 | 4. - 8. třída | Učebna: Počítačová učebna 1 | Cena: 500 Kč/rok |
Robotika a Informatika - sk. 2 - kód: 131203 | Michal Rejl | ||
Úterý: 16:15 - 17:15 | 4. - 8. třída | Učebna: Počítačová učebna 1 | Cena: 500 Kč/rok |
Veselá vařečka (kroužek vaření) - kód: 131208 | Mgr. Alena Hušková | ||
Středa (sudý týden): 12:45 - 14:45 | 3. - 7. třída | Učebna: Cvičný byt | Cena: 500 Kč/rok |
Hravé kreslení a malování - kód: 131209 | Bc. Vladimír Jiřička | ||
Středa: 14:00 - 15:00 | 1. - 4. třída | Učebna: Kuchyňka | Cena: 500 Kč/rok |
Sportovní hry - kód: 131206 | Mgr. Alena Hušková | ||
Středa: 15:15 - 16:15 | 1. - 3. třída | Učebna: Tělocvična | Cena: 500 Kč/rok |
Keramika II. - kód: 131210 | Jana Blažková | ||
Čtvrtek: 14:00 - 15:30 | od 3. třídy | Učebna: Kuchyňka | Cena: 1000 Kč/rok |
Taneční kroužek I. - kód: 131211 | Tereza Rejlová, DIS. | ||
Čtvrtek: 13:15 - 14:15 | 1. - 5. třída | Učebna: Taneční sál | Cena: 500 Kč/rok |
Příprava na přijímací zkoušky ČJ + M - kód: 131212 | Mgr. Hana Škubníková, Mgr. Alena Bendová | ||
Pátek: 13:00 - 14:00 | 9. třída | Učebna: 9.třída (209) | Cena: 500 Kč/rok |
Rybáři - kód: 131101,131102,131103 | Tento kroužek bude probíhat v budově DDM Jednička ve Dvoře Králové nad Labem a na místních rybnících. Úvodní informativní schůzka proběhne 6.10.2023 v DDM Jednička | ||
Sobota (1x za měsíc): 09:00 - 11:00 | od 2. třídy | Cena: 350 Kč/rok |
ZUŠ Melodie - 2023/2024
Pondělí | Učebna ZUŠ - kytara | Petr Fól | 12:25 - 18:15 |
Malý taneční sál - taneční | Petra Válková | 12:50 - 14:00 | |
Středa | Učebna ZUŠ - klavír | Vlasta Jahelková | 12:15 - 13:45 |
Malý taneční sál - taneční | Petra Válková | 13:15 - 14:25 | |
Čtvrtek | Učebna ZUŠ - zobcová flétna, keyboard, hudební nauka | David Vlček | 11:35 - 17:25 |
Pátek | Učebna ZUŠ - housle, bicí, kytara | Luděk Silovský | 13:00 - 16:05 |
Zobrazení stránky: 0x