Zaměstnanci

Zaměstnanci organizace k 1.1.2021


Vedení organizace

Ředitel: Mgr. Emil Kudrnovský, Ph.D. reditel@zsbt.cz
Zástupkyně ředitele: Ing. Pavlína Minářová pavlina.minarova@zsbt.cz
Vedoucí úseku I. stupně ZŠ: Mgr. Pavlína Hylmanová pavlina.hylmarova@zsbt.cz
Vedoucí úseku MŠ: Markéta Jáklová, DiS. marketa.jaklova@zsbt.cz
Vedoucí ŠJ: Martin Kühnel jidelna@zsbt.cz
Vedoucí ekonomicko-správního úseku: Tomáš Vlna hospodar@zsbt.cz
Asistentka vedení organizace: Markéta Cermanová kancelar@zsbt.cz

E-maily na další zaměstnance ve tvaru: jmeno.prijmeni@zsbt.cz

Konzultace - nejsou stanoveny pevně, dle předchozí domluvy


 

Třídní učitelé

1. -   Mgr. Miluše Senetová
2.A - Mgr. Šárka Vejnarová
2.B - Mgr. Jana Baudyšová
3. -   Mgr. Markéta Žižková
4. -   Mgr. Dana Rejlová
5. -   Mgr. Pavlína Hylmarová
6. -   Mgr. Alena Bendová
7. -   Mgr. Jiří Lux
8. -   Mgr. Jiří Šimek, Ph.D.
9. -   Mgr. Hana Škubníková

Netřídní učitelé

Mgr. Emil Kudrnovský, Ph.D.
Ing. Pavlína Minářová
Mgr. Jana Flečková
Bc. Sára Bouzková
Bc. Lukáš Kulhánek
MgA. Tereza Dostálová
Mgr. Jana Kňourková

Pozn.: Všichni učitelé jsou kvalifikovaní dle zákona o pedagogických pracovnících, aprobace učitelů s ohledem na GDPR nezveřejňujeme.

Odborné pedagogické pozice

Výchovný poradce - Mgr. Jiří Lux
Metodik prevence - Mgr. Markéta Žižková
Speciální pedagog - Mgr. Vendula Kolářová

Asistenti pedagoga

Bc. Karolína Bergerová
Gabriela Karbanová

 

Školní družina - vychovatelé

1. odd.     Lenka Žižková, DiS.
2. odd.     Pavlína Šedivá
3. odd.     Bc. Karolína Bergerová

 

Školní klub

Markéta Cermanová

 

Mateřská škola

1. třída (Vrabčáci)   Jana Štipáková, DiS., Mgr. Barbora Tichá, (Zuzana Odvárková, Bc. Štěpánka Šiborová)
2. třída (Kočičky)    Markéta Jáklová, DiS., Miroslava Pelikánová
3. třída (Broučci)    Veronika Hamplová, Tereza Nerudová, (Barbora Vránová)

Chůva: Jana Böhmová

Asistent pedagoga: Kateřina Tarantová

 

Školní jídelna

Martin Kühnel, Marie Vantulová, Jana Dašková, Helena Fejková

 

Ekonomie a správa budov

Hospodář - Tomáš Vlna
Správce IT - Michal Rejl
Účetní - Helena Erbenová
Školník - Bohuslav Zelinka
Úklid - Jitka Peterová, Iveta Chrbolková, Hana Vimrová, Lenka Podzimková, Renata Rajsnerová, Marcela Pavelková